Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Wonder

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Sundown

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • All My Friends Hate Me

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Saloum

    ★★★★