Sort by

Michael has logged 12 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Accident Man

Accident Man

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
No One Will Save You

No One Will Save You

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Caché

Caché

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
River Wild

River Wild

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Equalizer 2

The Equalizer 2

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Equalizer

The Equalizer

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Idiocracy

Idiocracy

2006
×
Read the review Edit this entry