Sort by
  • Silent Night

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ½

  • The Killer

    ★★★★

  • The Palace

    ★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Jared from Subway: Catching a Monster

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

    ½

  • Werewolf by Night

    ½

  • Amsterdam

  • V/H/S/99

    ★½

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Bros

    ★★

  • My Son Hunter

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★

  • Terrifier 2

    ½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Day Shift

    ★★½

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • 1UP

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

    ★★★

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ½

  • Moonage Daydream

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Shin Ultraman

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Bill Maher: #Adulting

    ½

  • Still Life

  • The Northman

    ★★★

  • Jeff Foxworthy: The Good Old Days

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★

  • Father Stu

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Dark Glasses

    ★★★½

  • We Need to Talk About Cosby

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • The King's Man

    ★½

  • Don't Look Up

    ½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★