Sort by
  • M3GAN

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Inside Man

    ★½

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★½

  • Nude Tuesday

    ★★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★

  • You Can Live Forever

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Crush

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Spin Me Round

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The Janes

    ★★★½

  • My Old School

    ★★★

  • Brian and Charles

    ★★★★

  • Call Jane

    ★★★

  • When You Finish Saving The World

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Station Eleven

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★

  • Landscapers

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • Wildhood

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Old

    ★½

  • Blue Bayou

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Benedetta

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • False Positive

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • The Novice

    ★★★½

  • Lady of the Manor

    ★★½

  • Plan B

    ★★★★