Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Pete Holmes: I Am Not for Everyone

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • The Passenger

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • Sharksploitation

    ★★★

  • Cobweb

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Suitable Flesh

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★½

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Pollen

    ★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • SmartLess: On the Road

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Adam Sandler: The Kennedy Center Mark Twain Prize

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Jinkx Monsoon: Red Head Redemption

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • It Lives Inside

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • 12 Desperate Hours

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★½

  • Manodrome

    ★★★½

  • The Adults

    ★★★½

  • Unlocked

    ★★★½

  • The Strays

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Sharper

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★★½

  • Dog Gone

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★★

  • Bed Rest

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★