• Pete Davidson Presents: The Best Friends

  • Hustle

    ★★★½

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Men

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Ronny Chieng: Speakeasy

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • RRR

    ★★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

    ★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Q: Into the Storm

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★