Jared has logged 21 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Circle

The Circle

2017
×
Read the review Edit this entry  
30
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

2011
×
Read the review Edit this entry  
21
The Walk

The Walk

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Polar Express

The Polar Express

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Big Sick

The Big Sick

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Pirates of the Caribbean: At World's End

Pirates of the Caribbean: At World's End

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Okja

Okja

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry