• Tall Girl 2

  • Psych 3: This Is Gus

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Hooking Up

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★

  • Pure

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • 15 Minutes at 400 Degrees

    ★★★★★

  • The Story of Us

    ★½

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Pitch Perfect 3

    ★½

  • Psych: The Movie

    ★★★★★

  • My Days of Mercy

    ★★★★½

  • Table 19

    ★★★★★

  • Brigsby Bear

    ★★★★★

  • Dirty 30

    ★★★½

  • The Intervention

    ★★★★½

  • Mr. Right

    ★★★★½

  • Pitch Perfect 2

    ★★★★

  • Tangerine

    ★★★★½

  • Happy Christmas

    ★★★

  • Camp Takota

    ★★★★★

  • Psych: The Musical

    ★★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★½

  • What to Expect When You're Expecting

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Starstruck

    ★★★★

  • Whip It

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★

  • The Proposal

    ★★★★

  • Camp Rock

    ★★★½

  • Minutemen

    ★★★½

  • Juno

    ★★★★

  • Rocket Science

    ★★★★★

  • Jump In!

    ★★★½

  • John Tucker Must Die

    ★★★★★

  • Miss Congeniality 2: Armed and Fabulous

    ★★★★

  • Hard Candy

    ★★★★★

  • D.E.B.S.

    ★★★★★

  • Camp

    ★★½

  • Chicago

    ★★★★

  • Kissing Jessica Stein

    ★★½

  • Miss Congeniality

    ★★★★½

  • But I'm a Cheerleader

    ★★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★½

  • The Birdcage

    ★★★★½

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★★

  • Singin' in the Rain

    ★★★★★