RSS feed for omarusama33
  • Diamond Dust

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Souq Al Joma'

    ★★★

  • Iliza Shlesinger: Elder Millennial

    ★★½

  • Billionaire Boys Club

    ★★½

  • Flavors of Youth

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Distorted

    ★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Do Women Have a Higher Sex Drive?

    ★★

  • Girl

    ★★

  • Capernaum

    ★★★★★

  • Burning

    ★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Happy as Lazzaro

    ★★½

  • Shoplifters

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Yomeddine

    ★★★★★

  • I Like Me

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★½

  • Blackmail

    ★★½

  • Amateur

    ★★★

  • Paul, Apostle of Christ

    ★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Unfriended: Dark Web

    ★★★★

  • Mary Magdalene

    ★★★★

  • The Silent Revolution

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Tully

    ★★★

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★

  • Wildlife

    ★★★

  • Leave No Trace

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

    ★★★

  • American Animals

    ★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

    ★★½

  • Induced Labor

    ★★★★

  • Black Mirror: Metalhead

    ★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★★

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★★

  • The Post

    ★★★½

  • Photocopy

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★½

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • The Bookshop

    ★★★★

  • Jigsaw

    ★★★

  • Justice League

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Secret Superstar

    ★★★★

  • Geostorm

    ★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★★

  • Sheikh Jackson

    ★★★★

  • Disobedience

    ★★

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • Stronger

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★

  • What Will People Say

    ★★★★

  • Racer and the Jailbird

    ★★

  • It

    ★★★½

  • mother!

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Battle of the Sexes

    ★★★★