Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Branded

Branded

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Walker

Walker

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Karate Kill

Karate Kill

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Night of Something Strange

Night of Something Strange

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Ugly Swans

The Ugly Swans

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Highway to Hell

Highway to Hell

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Screamers

Screamers

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Dentist

The Dentist

1996
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Eliminators

Eliminators

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Vagrant

The Vagrant

1992
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Showdown in Little Tokyo

Showdown in Little Tokyo

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Dudes & Dragons

Dudes & Dragons

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Hotel Inferno 2: The Cathedral of Pain

Hotel Inferno 2: The Cathedral of Pain

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Inhabited Island 2: Rebellion

The Inhabited Island 2: Rebellion

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Inhabited Island

The Inhabited Island

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Rising Storm

Rising Storm

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Taking of Beverly Hills

The Taking of Beverly Hills

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Serpent and the Rainbow

The Serpent and the Rainbow

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Hellboy

Hellboy

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Puppet Master: The Littlest Reich

Puppet Master: The Littlest Reich

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Hard Target

Hard Target

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Mortal Kombat: Annihilation

Mortal Kombat: Annihilation

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Arachnid

Arachnid

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
VFW

VFW

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Color Out of Space

Color Out of Space

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bad Milo

Bad Milo

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Death Machine

Death Machine

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sinners and Saints

Sinners and Saints

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Iron Sky: The Coming Race

Iron Sky: The Coming Race

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Mangler

The Mangler

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ballistic: Ecks vs. Sever

Ballistic: Ecks vs. Sever

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Resurrected

The Resurrected

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Colony

The Colony

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Oblivion 2: Backlash

Oblivion 2: Backlash

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Oblivion

Oblivion

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Omega Doom

Omega Doom

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry