• Love and Monsters

    ★★★★½

  • Hunter Prey

    ★★★★

  • Army of One

    ★★★★

  • The Horde

    ★★★

  • Guyver: Dark Hero

    ★★★½

  • Branded

    ★★★

  • Walker

    ★★★★★

  • Karate Kill

    ★★★½

  • Night of Something Strange

    ★★★★

  • The Ugly Swans

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Wrath of the Dragon God

    ★★★½

  • Highway to Hell

    ★★★★

  • Screamers

    ★★★½

  • Adrenalin: Fear the Rush

    ★★★

  • Princess of Mars

    ★★★

  • Neon City

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness

    ★★★

  • The Dentist

    ★★★½