• Old

    ★★★½

  • Deep

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • The 8th Night

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Good on Paper

    ★½

  • Luca

    ★★½

  • Woe

    ★★½

  • Mobile Suit Gundam Hathaway

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Infernal Storm

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★½

  • Separation

    ★★★½

  • Dynasty Warriors

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Stowaway

    ★★★

  • All U Need Is Love

    ★★★

  • Ride or Die

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Hotel Poseidon

    ★★★★★

  • Homunculus

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Doors

    ★★★½

  • Infinitum: Subject Unknown

    ★★½

  • Happily

    ★★★½

  • Nobody

    ★★½

  • Sound of Violence

    ★★½

  • Gaia

    ★★★½

  • Queen of Triads 2

    ★★

  • The Heiress

    ★★½

  • Yes Day

    ★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★½

  • The Vault

    ★★★

  • Moxie

  • Taoist Priest

    ★★★½

  • Phobias

    ★★★

  • Leizhenzi: The Origin of the Gods

    ★★★½

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★

  • Detective Chinatown 3

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Fear of Rain

    ★★½

  • Dark Spell

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★★

  • New Gods: Nezha Reborn

    ★★★½

  • Suicide Forest Village

    ★★★

  • Shiver

    ★★★★

  • Space Sweepers

    ★★★½

  • Bliss

    ★★★½

  • Censor

    ★★★

  • Maoshan

    ★★★

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • The Night Beyond the Tricornered Window

    ★★★½

  • Kirin Mirage Town

    ★★★

  • The Guest Room

    ★★★½

  • A Little Red Flower

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

  • The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

    ★★★½

  • Shock Wave 2

    ★★★½

  • Qlimax - The Source

    ★★

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★½

  • Breach

    ★★★