• A Girl Missing

    ★★★

  • American Made

    ★★½

  • Black Lizard

    ★★★

  • Luca

    ★★½

  • The Tree of Wooden Clogs

    ½

  • The Message

    ½

  • Tokyo Vampire Hotel

    ★★★★½

  • On Golden Pond

    ★½

  • Focus

    ★★★

  • Earth

    ½

  • Taste of Cherry

    ★★

  • Lux Æterna

    ★★★½

  • Super Me

    ★★★½

  • Songbird

    ★★★

  • It Came from the Desert

    ★½

  • Mothra

    ★★½

  • Mon Oncle

  • Man of Iron

    ★★½