Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • About My Father

    ★★★

  • Come Out Fighting

    ★★

  • Cam Closer II

  • Fast X

    ★★

  • Dead Shot

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★

  • The Warrant: Breaker's Law

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • One Ranger

    ★½

  • The Mother

    ★★

  • Maggie Simpson in

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Best Man

    ★★½

  • The Chase for Carrera

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Quasi

    ★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Black Lotus

    ★★½

  • You’re Killing Me

    ★★½

  • One True Loves

    ★★

  • Paint

    ★★

  • BEEF

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Beautiful Disaster

    ★★

  • One Day as a Lion

    ★★★

  • Assassin

    ★½

  • Renfield

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Simulant

    ★★

  • Clock

    ★★★

  • On a Wing and a Prayer

    ★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • The Portable Door

    ★★

  • Air

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • The Ritual Killer

    ★★

  • A Good Person

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • The Trident

  • Champions

    ★★★

  • The Magician's Elephant

    ★★½

  • Assassin Club

    ★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★★★

  • Ambush

    ★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Die Hart

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★½

  • Sun and Concrete

    ★★★½

  • Perfect Addiction

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • Sharper

    ★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★

  • Somebody I Used to Know

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½