Sort by
  • Marmalade

    ★★★

  • The Greatest Night in Pop

    ★★★

  • One More Shot

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★★★½

  • The Family Plan

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • All-Time High

    ★★★

  • Napoleon

    ★★½

  • Wingwomen

    ★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • The Ringleader: The Case of the Bling Ring

  • Totally Killer

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Great Escaper

    ★★½

  • Expend4bles

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • RoboDoc: The Creation of RoboCop

    ★★★★

  • The Retirement Plan

    ★½

  • Strays

    ★★

  • Yannick

    ★★★★

  • Unknown: Cave of Bones

    ★★★½

  • Full Circle

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Maggie Moore(s)

    ★★★

  • Milli Vanilli

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • May December

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Monster

    ★★★★

  • La Graine

    ★½

  • The Covenant

    ★★½

  • Vermeer: The Greatest Exhibition

  • One Day as a Lion

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★★

  • Jules

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Close to Vermeer

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★½

  • Liaison

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Right Here Right Now

    ★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★½

  • Rye Lane

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • The Pod Generation

    ★★

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Masked Scammer

    ★★½

  • Lost Bullet 2

    ★★★

  • Whaam! Blam! Roy Lichtenstein and the Art of Appropriation

    ★★★

  • Overdose

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★