Sort by

Colin has logged 12 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
The Protégé

The Protégé

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Intruder

Intruder

1989
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Free Guy

Free Guy

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
19
Bad Seeds

Bad Seeds

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Bye Bye Morons

Bye Bye Morons

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Big Grasshopper

The Big Grasshopper

1967
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Creem: America's Only Rock 'n' Roll Magazine

Creem: America's Only Rock 'n' Roll Magazine

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Light of Day

Light of Day

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
Animal

Animal

1977
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Hardcore

Hardcore

1979
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Touchez Pas au Grisbi

Touchez Pas au Grisbi

1954
×
★★★½
Read the review Edit this entry