• Viy

    ★★½

  • Us

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Host

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★

  • Jawbreaker

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Lara Croft: Tomb Raider

    ★★★★½

  • Pride & Prejudice

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Paterson

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★