Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Dinosaur Hotel 2

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Monster High: The Movie

    ½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • They/Them

    ★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • A Wounded Fawn

    ★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • New York Ninja

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • C.I.Ape

    ★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Sword Art Online the Movie -Progressive- Aria of a Starless Night

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • INU-OH

    ★★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Belle

    ★★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Dinosaur Hotel

    ★★★★★

  • Pompo the Cinephile

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle

    ★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Sky Sharks

    ★★★