RSS feed for Michael

Michael has watched 13 westerns.

  • Django Unchained

    ★★★★

  • Cowboys & Aliens

    ★★½

  • Rango

    ★★½

  • Jonah Hex

    ★½

  • Shanghai Knights

    ★★★★

  • Shanghai Noon

    ★★★★

  • Wild Wild West

    ★★

  • Posse

    ★★★★★

  • Unforgiven

    ★★★★★

  • City Slickers

    ★★★★½

  • Young Guns

    ★★★★★

  • ¡Three Amigos!

    ★★★★★

  • El Condor

    ★★½