RSS feed for Michael
  • Suicide Squad

    ★★★★

  • Jason Bourne

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★★

  • Gleason

    ★★★★★

  • Ghostbusters

    ½

  • The Purge: Election Year

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • The Truman Show

    ★★★★★

  • The Legend of Tarzan

    ★★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★½

  • Warcraft

    ★★★½

  • Central Intelligence

    ★★★★

  • Goosebumps

    ★★★

  • Stretch and Bobbito: Radio That Changed Lives

    ★★★★½

  • Triple 9

    ★★★★

  • Ride Along 2

  • No Escape

    ★★