• Scream

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Black Friday

    ★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Great White

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cosmic Sin

  • Chaos Walking

    ★★

  • Boss Level

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Pleasure

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★½

  • The Sadness

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • Dragons: Rescue Riders: Huttsgalor Holiday

    ★★½

  • Jiu Jitsu