Onno has logged 27 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Craft

The Craft

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
S. Darko

S. Darko

2009
×
Read the review Edit this entry  
23
Spectre

Spectre

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Skyfall

Skyfall

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Prisoners

Prisoners

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Enemy

Enemy

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Polytechnique

Polytechnique

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Slumber Party Massacre III

Slumber Party Massacre III

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Slumber Party Massacre II

Slumber Party Massacre II

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
The Slumber Party Massacre

The Slumber Party Massacre

1982
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Spiral: From the Book of Saw

Spiral: From the Book of Saw

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Flying Car

The Flying Car

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Another Round

Another Round

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Only the Brave

Only the Brave

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Speed 2: Cruise Control

Speed 2: Cruise Control

1997
×
★½
Read the review Edit this entry