Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Monica and Friends: Lessons

Monica and Friends: Lessons

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
Eduardo and Monica

Eduardo and Monica

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★½
Edit this entry  
16
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★★½
Edit this entry  
01
Gonzaga: From Father to Son

Gonzaga: From Father to Son

2012
×
★★★★
Edit this entry  
25
Encanto

Encanto

2021
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Visit

The Visit

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cinderella

Cinderella

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Secret Diary of an Exchange Student

The Secret Diary of an Exchange Student

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Luca

Luca

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Chicken Little

Chicken Little

2005
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Me Sinto Bem com Você

Me Sinto Bem com Você

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Harry Potter and the Chamber of Secrets

Harry Potter and the Chamber of Secrets

2002
×
★★★★
Edit this entry  
09
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
My First Summer

My First Summer

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Father

The Father

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★
Edit this entry  
14
Imagine Me & You

Imagine Me & You

2005
×
Edit this entry  
14
The Skin I Live In

The Skin I Live In

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry