Sort by
  • Infinity Pool

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

  • This Place Rules

  • The Pale Blue Eye

  • Tom Papa: What a Day!

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Trevor Noah: I Wish You Would

  • Deon Cole: Charleen's Boy

  • Falling for Christmas

    ★½

  • Ari Shaffir: JEW

  • Smile

    ★★½

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

  • Glass Onion

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Lightyear

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • RRR

  • Incantation

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Undercurrent: The Disappearance of Kim Wall

    ★★½

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Emily the Criminal

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★

  • Bidoof's Big Stand

    ★★

  • 7 Women and a Murder

  • Beanie Mania

    ★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★½

  • The Matrix Resurrections

  • The Hating Game

    ★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • A Very Merry Bridesmaid

    ★★½

  • Mixtape

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • The Nailhitter

    ★★

  • Louise

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Lostboxes

  • AWARENESS

    ★★★½

  • Christmas Under the Sea 2

    ½

  • Impersonator

  • Encanto

    ★★★½

  • The Manor

    ★★★

  • One Way

  • Britney vs. Spears

    ★★★