Sort by

Oren has logged 17 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Save Yourselves!

Save Yourselves!

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Comey Rule

The Comey Rule

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Way I See It

The Way I See It

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Nest

The Nest

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Antebellum

Antebellum

2020
×
Read the review Edit this entry  
13
Blackbird

Blackbird

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
1BR

1BR

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Bodied

Bodied

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Quick and the Dead

The Quick and the Dead

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mulan

Mulan

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Class Action Park

Class Action Park

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry