Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Foe

    ★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • No One Will Save You

    ★★½

  • Together With Lorenza Mazzetti

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • Gasoline Rainbow

  • The Killer

    ★★★½

  • Menus-Plaisirs Les Troisgros

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★

  • Saltburn

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★

  • Command Z

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Carl's Date

    ★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Elemental

    ★★½

  • The Old Oak

    ★★★

  • Last Summer

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • The Sweet East

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • John Mulaney: Baby J

  • National Theatre Live: Good

  • Good Condition

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

  • Mae Martin: SAP

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Air

    ★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Swarm

  • Love Without Walls

  • Bottoms

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Afire

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Adults

  • Reality

    ★★★

  • BlackBerry

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • And the King Said, What a Fantastic Machine

    ★★★★

  • The Stroll

    ★★★½

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Passages

    ★★★½

  • King Coal

    ★★★

  • Mutt

    ★★★

  • Twice Colonized

    ★★½

  • Shortcomings

    ★★★

  • Flora and Son

    ★★★

  • Is There Anybody Out There?

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½