Sort by
  • The Autopsy

    ★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Cem Yılmaz: Diamond Elite Platinum Plus

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Suicide Squad

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★½

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★½

  • Nomadland

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • You've Got Murder

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Saz: The Key Of Trust

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • Parasite

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★½

  • Aquaman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★½