Sort by
  • This Place Rules

    ★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Hellraiser

    ★★★★

  • Blood Relatives

    ★★★½

  • Mister Organ

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Bros

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • I Came By

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • H4Z4RD

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★½

  • A Bunch of Amateurs

    ★★★½

  • The Third Saturday in October Part V

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Night of the Coconut

    ★★★★

  • Chop & Steele

    ★★★★½

  • Unidentified Objects

    ★★★½

  • Heimat

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • The Stranger

    ★★★½

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Hunt

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • A Life On The Farm

    ★★★★★

  • Deep Fear

    ★★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Pez Outlaw

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • North Circular

    ★★★★★

  • Róise & Frank

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • The Quiet Girl

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Kidz Klub!

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Navalny

    ★★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Leonor Will Never Die

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½