• Canterbury Glass

    ★★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • This Is Paris

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Delivered

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Trolls World Tour

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Little Women

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • Shrek Retold

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★★

  • The Nun

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • The Kissing Booth

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★½

  • To Our Daughter

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • American Assassin

    ★★★