RSS feed for Cameron

Cameron has watched 14 documentary films.

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★½

  • Blue Planet II

    ★★★★★

  • HyperNormalisation

    ★★★★★

  • Bitter Lake

    ★★★★½

  • The Pervert's Guide to Ideology

    ★★★★

  • The Act of Killing

    ★★★★★

  • Jackass 3.5

    ★★★

  • Jackass 3D

    ★★★

  • Exit Through the Gift Shop

    ★★★★★

  • Jackass 2.5

    ★★★

  • Jackass Number Two

    ★★★

  • Planet Earth

    ★★★★★

  • The Mayfair Set

    ★★★★★

  • F for Fake

    ★★★★