RSS feed for Cameron

Cameron has watched 31 romance films.

  • First Love

    ★★★★½

  • Female Human Animal

    ★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • The Lobster

    ★★★★★

  • Warm Bodies

    ★★

  • Moonrise Kingdom

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ½

  • Love Exposure

    ★★★★★

  • Twilight

  • Slumdog Millionaire

    ★★★★★

  • Juno

    ★★★★

  • High School Musical

  • Meet the Parents

    ★★★

  • American Pie

    ★★

  • Titanic

    ★★★

  • Romeo + Juliet

    ★★★★

  • Land and Freedom

    ★★★½

  • The Mask

    ★★★

  • Forrest Gump

    ★★★★★

  • Return of the Living Dead 3

    ★★★½

  • True Romance

    ★★★★

  • Groundhog Day

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Edward Scissorhands

    ★★★★

  • Coming to America

    ★★★½

  • Big

    ★★★½

  • Grease

    ★★★

  • Vertigo

    ★★★★★

  • Lady and the Tramp

    ★★★½