Sort by
  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • You People

    ★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Elephant Whisperers

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Capturing the Killer Nurse

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ½

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • 100 Ways to Cross the Border

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★½

  • Drop Out

    ★★

  • Till

    ★★★

  • Transparent

    ★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Manticore

    ★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • Brother

    ★★½

  • I Used to Be Famous

    ★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • The Inspection

    ★★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Son

    ½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Untold: The Race of the Century

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★½

  • Sr.

    ★★½

  • Women Talking

    ★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Blue Jean

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★★★

  • Fragments of Paradise

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Patent 1,571,148

    ★½

  • Me Time

    ★½

  • Untold: The Rise and Fall of AND1

    ★★½

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★

  • The Red Suitcase

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • I Have No Legs, and I Must Run

    ★★