Sort by
  • Athena

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Scream

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Four Hours at the Capitol

  • Diana: The Musical

  • Slumber Party Massacre

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Untold: Breaking Point

    ★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • Untold: Crime & Penalties

    ★★★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★

  • Raging Fire

    ★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

  • Vortex

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • F9

    ★★★★

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Together Together

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★

  • Wild Mountain Thyme

  • Happiest Season

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • Violation

    ★★★

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Come True

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Fantasy Island

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Minari

    ★★★

  • Promising Young Woman

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • The Turning

  • His House

    ★★★★

  • History of the Occult

    ★★★

  • The Grudge