Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Saw X

    ★★★★

  • V/H/S/85

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Girl Blunt

  • Clock

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Bottoms

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Talk to Me

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Influencer

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • V/H/S/99

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Blackening

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★½

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★½

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • As We Hold Hands

  • The Smell of Money

  • Under the Banner of Heaven

    ★★½

  • My Year of Dicks

    ★★★★½

  • Catherine Cohen: The Twist...? She's Gorgeous

    ★★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★½

  • To Leslie

    ★★★

  • Sissy

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★