Sort by
  • The Girl Who Killed Her Parents: The Confession

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★★

  • BITCH X RICH

    ★★★★½

  • Strange Way of Life

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Call Me Chihiro

    ★★★★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • Re/Member

    ½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★★

  • Ivalu

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Looking for Her

    ★★★★

  • Irmão do Jorel Especial de Natal: Irmão do Noel

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★½

  • Sexta-Feira 12

    ★★★★★

  • Prey for the Devil

    ½

  • Monster High: The Movie

    ★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • My Policeman

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • The Red Suitcase

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • When Time Got Louder

    ★★★★

  • The Flying Sailor

    ★★½

  • You Can Live Forever

    ★★★★★

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

    ★★★★½

  • Le Pupille

    ★★★½

  • Elvis

    ½

  • Ice Merchants

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★½

  • POU 2: NHAR

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Crush

    ★★★★

  • Umma

    ★★

  • My Year of Dicks

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Spin Me Round

    ★★

  • To Leslie

    ★★½