Sort by
  • The Creator

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • Expend4bles

    ★★½

  • Dumb Money

    ½

  • The Nun II

    ★★★

  • All Fun and Games

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Strays

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★

  • Untold: Johnny Football

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★

  • River Wild

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Natty Knocks

    ★★

  • Fear the Night

    ★★

  • Sympathy for the Devil

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ½

  • Ghost

    ★★★★★

  • The Out-Laws

    ★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • God Is a Bullet

    ★★★★

  • The Division

    ★★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★★

  • The Machine

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Mother

    ★★

  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

    ★★½

  • Grandma

    ★★★★★

  • The Black Demon

    ★★

  • Hairless dog or The Mirror March

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Tank

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • Chupa

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★★

  • Redefined: J.R. Smith

    ★★★★★

  • Surrounded

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • The Tutor

    ★★½

  • Air

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Last Sentinel

    ★★★

  • Tetris

    ★★★

  • The Legend of the 81-Point Game

    ★★★