Sort by

Bigfoot Anon has logged 37 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Mothman Legacy

The Mothman Legacy

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Project Power

Project Power

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Valiant

Valiant

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Missing 411: The Hunted

Missing 411: The Hunted

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
La Haine

La Haine

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Slacker

Slacker

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Waking Life

Waking Life

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Autopsy of Jane Doe

The Autopsy of Jane Doe

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Troll Hunter

Troll Hunter

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Adjustment Bureau

The Adjustment Bureau

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Attack the Block

Attack the Block

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Minerva Monster

Minerva Monster

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Trance

Trance

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Big Fish

Big Fish

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Dreamers

The Dreamers

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Enter the Void

Enter the Void

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Man from Earth

The Man from Earth

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Primer

Primer

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Begin Again

Begin Again

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Kings of Summer

The Kings of Summer

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Take Shelter

Take Shelter

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Running Scared

Running Scared

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Very Bad Things

Very Bad Things

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Death Sentence

Death Sentence

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Deliverance

Deliverance

1972
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Grind

Grind

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Life of Ryan: The Complete Series

Life of Ryan: The Complete Series

×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Jens Pulver: Driven

Jens Pulver: Driven

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Sharkansas Women's Prison Massacre

Sharkansas Women's Prison Massacre

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Starry Eyes

Starry Eyes

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bone Tomahawk

Bone Tomahawk

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Snowman

The Snowman

2017
×
Read the review Edit this entry  
14
One Cut of the Dead

One Cut of the Dead

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry