Sort by
  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Dirty Daddy: The Bob Saget Tribute

    ★★★

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Benchwarmers 2: Breaking Balls

    ★★

  • Annette

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • Lucky

    ★★★½

  • Punch-Drunk Love

    ★★

  • Trying It at Home

    ★★★★★

  • American Underdog

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • The Hunter

    ★★★★★

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

    ★★

  • Frogs

    ★★★

  • The Foot Fist Way

    ★★½

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★★★