RSS feed for Paul
  • Force of Nature

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★½

  • You Should Have Left

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • Trolls World Tour

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Lost Girls

    ★★★½

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • The Last Thing He Wanted

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Dolittle

    ★★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Courier

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • The Good Liar

    ★★★½

  • Playing with Fire

  • Last Christmas

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Fractured

    ★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★½

  • VFW

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • The Assistant

    ★★★½

  • Judy

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★½

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★★

  • Anna

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Shaft

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Domino

    ★★★

  • Ma

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • Sorry We Missed You

    ★★★★½