• Morbius

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Eternals

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Sonic 30th Anniversary Symphony

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Nature Symphony

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★½

  • Everyday

    ★★★½

  • Undertaker: The Last Ride

    ★★★★

  • Smiling Friends

    ★★★★½

  • Siberia

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Somali and the Forest Spirit

    ★★★

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★

  • The Story Of Super Mario Bros. 3

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Tall Girl

    ½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • asdfmovie12

    ★★★★

  • Waves

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Raising Kratos

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★

  • Bumblebee

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★

  • Aquaman

    ★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Venom

    ★★

  • First Man

    ★★★

  • asdfmovie11

    ★★★★★

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★★½

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★½

  • Incredibles 2

    ★★

  • Detainment

    ★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Jigsaw

    ★★★