Sort by
  • The Current War

    ★★★

  • My Dear Brother

    ★★★★½

  • The First Purge

    ★★

  • Clerks

    ★★

  • Hot Tub Time Machine

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • A Tale of Three Sisters

    ★★★★½

  • Noah Land

    ★★★★

  • Jaws

    ★★★

  • Aliens

    ★★★½

  • Alien

    ★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★½

  • A Man Called Ove

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Host

    ★★★½

  • The Exorcist

    ★★★★