RSS feed for Pablo

Pablo has logged 13 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Unremember

Unremember

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Baby Face

Baby Face

1933
×
★★★★
Edit this entry  
14
Soni

Soni

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Leave the Bus Through the Broken Window

Leave the Bus Through the Broken Window

2019
×
★★★
Edit this entry  
07
Indianara

Indianara

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Midnight Family

Midnight Family

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
What She Said: The Art of Pauline Kael

What She Said: The Art of Pauline Kael

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Romantic Comedy

Romantic Comedy

2019
×
★★½
Edit this entry  
02
Storks

Storks

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
Edit this entry  
01
John Wick: Chapter 3 - Parabellum

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

2019
×
★★★★
Edit this entry