Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Jackals & Fireflies

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Pathaan

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Flying Sailor

  • An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe It

  • Fire Island

    ★★★

  • Close

  • Elvis

  • Joyland

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • EO

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • My Year of Dicks

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★

  • Dreaming Walls: Inside the Chelsea Hotel

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Blacklight

  • Jackass Forever

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

    ★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • All That Breathes

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Scream

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Finch

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★