Sort by
  • Babylon

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Cinderella: The Reunion, A Special Edition of 20/20

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

  • Disney's Summer Magic Quest

  • Mind Over Murder

    ★★★½

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

    ★★

  • RRR

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • Spin Me Round

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

  • Marry Me

    ★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Disney's Holiday Magic Quest

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★½

  • Belfast

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Descendants: The Royal Wedding