Sort by
  • Batman & Robin

  • The Transformers: The Movie

    ★★★★

  • The Truman Show

    ★★★★½

  • Whiplash

    ★★

  • Morbius

    ½

  • Back to the Future Part III

    ★★★½

  • Back to the Future Part II

    ★★★½

  • Back to the Future

    ★★★★

  • Come and See

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • FRED 3: Camp Fred

    ½

  • Fred 2: Night of the Living Fred

    ½

  • FRED: The Movie

    ★½

  • Venom 3

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Evangelion: 3.0 You Can (Not) Redo

    ★★★½

  • Surf's Up

    ★★½