Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Fire Island

    ★★★★

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★★

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • Maid

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Intrusion

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★★

  • My Son

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★½

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Nitram

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Mark, Mary + Some Other People

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Pride

    ★★★★

  • O Caso Evandro

    ★★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • King Car

    ★★½

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • The Ultimate Playlist of Noise

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

    ½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½