Sort by
  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • M3GAN

  • A Christmas Story Christmas

    ★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Smile

  • The Menu

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • Barbarian

  • The Invitation

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Our Father

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Sonic the Hedgehog 2

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Death on the Nile

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Twenty Something

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Old

  • Black Widow

  • Luca

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • The Woman in the Window

  • Charli XCX: Alone Together

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Framing Britney Spears

  • WandaVision

  • Burrow

  • Happiest Season

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • The Wrong Missy

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • A Celebration of the Music from Coco

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Trolls World Tour

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

  • Onward

    ★★★★

  • The Call of the Wild

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Shirley

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Zola

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Frozen II

  • Dancing with the Birds

  • Jenny Slate: Stage Fright