• Coraline

    ★★★★★

  • Alps

    ★★★½

  • Zola

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Monster House

    ★★★★

  • The Lovely Bones

    ★½

  • The Terminal

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • So I Married an Axe Murderer

    ★★★

  • The Crime of Padre Amaro

    ★★★½

  • Cinderella

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Freaky Friday

    ★★½

  • New in Town

    ★★

  • Austin Powers in Goldmember

    ★★½

  • Austin Powers: The Spy Who Shagged Me

    ★★★★

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★★