Sort by
  • Boston Strangler

    ★★★

  • AKOE/AMFI: The Story of a Revolution (*Just to sleep on their chest…)

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Romesh Ranganathan: The Cynic

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Deon Cole: Charleen's Boy

    ★★★

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★

  • Pickman's Model

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Fortune Feimster: Good Fortune

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ½

  • Smile

    ★★½

  • Patton Oswalt: We All Scream

  • Amsterdam

    ★★

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★

  • Causeway

    ★★½

  • The Menu

    ★½

  • The Fabelmans

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Lost King

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Bros

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Rodrigo Marques: King of Uncouth

    ★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Athena

    ★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • World War III

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Ricardo Quevedo: Tomorrow Will Be Worse

  • Not Okay

    ½

  • Rogue Agent

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★