RSS feed for Anton

Anton has logged 17 entries for films during July 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Lions for Lambs

Lions for Lambs

2007
×
★★★
Edit this entry  
25
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Justice League vs. Teen Titans

Justice League vs. Teen Titans

2016
×
★★½
Edit this entry  
20
Baywatch

Baywatch

2017
×
★½
Edit this entry  
18
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Informant!

The Informant!

2009
×
★★★★
Edit this entry  
13
Okja

Okja

2017
×
★★★★
Edit this entry  
12
War for the Planet of the Apes

War for the Planet of the Apes

2017
×
★★★½
Edit this entry  
08
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Hell or High Water

Hell or High Water

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
06
Inside Man

Inside Man

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
04
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

2008
×
★★½
Edit this entry  
02
My Week with Marilyn

My Week with Marilyn

2011
×
★★★★
Edit this entry  
01
Heat

Heat

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Mechanic: Resurrection

Mechanic: Resurrection

2016
×
★★
Edit this entry  
01
Shimmer Lake

Shimmer Lake

2017
×
★★★★
Edit this entry